Bazár ROVINKA

...nahrávam...

BAZÁR-ROVINKA

Registrácia / Prihlásenie
accounthub-icon

Spoznajte náš portál

Často kladené otázky, alebo ako to vlastne funguje?

Registrácia, prihlásenie a ochrana osobných údajov

Je registrácia spoplatnená?

Nevieme, či by nám to k niečomu bolo, keby sme registráciu spoplatňovali. Odpoveď je teda NIE. Celý web funguje na základe popdory a platieb za prémiové služby, akým je napríklad zvýrazňovanie ponúk, či pridávanie inzercií do kategórií.

Je nutná registrácia na webe?

Chceli by sme napísať, že nie, avšak ak chcete využívať náš web naplno, tak je to vždy len k dobru. Samozrejme, viete využiť aj rýchlu možnosť - prihlásenie cez sociálne siete. V tomto prípade sa pre registráciu použijú údaje zo sociálnej siete, takže nemusíte používať naše prihlasovanie, ale použijete napríklad prihlásenie cez Facebook.

Čo získam registráciou na vašom webe?

Okrem toho, že budete mať možnosť pridávať ponuky a priamo kontaktovať predávajúcich, získate vo svojej podstate aj svoj vlastný profil, na ktorom môžete zdieľať veci, ktoré sa vám páčia. To však nie je všetko. Veľmi veľa vecí ešte pripravujeme, aby sme vás motivovali, navštevovať náš web pravideľne. Napríklad, keď pridáte ponuku, získate body, pomocou ktorých budete môcť ponuku zvýrazniť. Ak napíšete blog, rovnako získate ďalšie body a tak podobne.

Aké údaje si ukladá váš web?

Pre lepšiu komunikáciu medzi vami a predávajúcimi, sa uchovávajú len základné údaje, akými je vaše meno, váš e-mail a prípadne vaše telefónne číslo. Samozrejme, ak uvediete v ponuke niečo iné, čo spadá do ochrany osobných údajov, je to všetko len a len vo vašich rukách. Všetky veci, ktoré používa náš web sú striktne kontrolované a zároveň ochránené kódovaním.

Ako sú chránené moje údaje?

Ochrana je dôležitá a určite ju nechceme a nemôžeme podceňovať. Našťastie v dnešnej dobe sú väčšinou všetky veľké platformy na ktorých fungujú webstránky, dôkladne chránené. Jednou formou ochrany je priamo bezpečnosť webhostingových služieb a ich zabezpečenie, druhou je fakt, že ak sa aj niekomu podarí údaje "ukradnúť", z našej databázy sa údaje nedočíta, nakoľko sú samostatne chránené kódovaním.

Ponuky na webe a Facebook-u

Platené služby a inzercia

Spolupráca a podpora projektu

Ako môžem pomôcť?

Nikdy nie je dosť ľudí na to, aby boli veci lepšie. Pomôcť sa dá niekoľkými spôsobmi. Otázkou však je, akú formu podpory by ste mali na mysli. Možnosti sú:

  • finančnou pomocou
  • marketingovo - promovaním
  • programovaním / grafikou