Bazár ROVINKA

...nahrávam...

BAZÁR-ROVINKA

Registrácia / Prihlásenie
accounthub-icon

Spoznajte náš portál

Všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o fungovaní nášho webu.

TOP ponuky

V spolupráci so spoločnosťu A-SMS, a.s. vám prinášame možnosť zvýrazňovania vašich ponúk a inzerátov.
Toto zvýraznenie voláme aj TOP ponuka.
Ako to teda funguje a čo presne od TOP ponuky očakávať?

Jednorázové zvýraznenie ponuky

Odoslaním krátkej SMS správy, ktorá je prispôsobené priamo pre vás, vás vieme identifikovať a rovnako tak aj identifikovať konkrétnu ponuku, ktorú chcete zvýrazniť. Medzi základné zvýraznenia patria dve časové obdobia, ktoré trvajú 14 alebo 30 dní. Počas tejto doby je váš inzerát uprednostňovaný oproti bežným inzerátom, pričom je ešte aj vizuálne pozmenený, aby bolo jasné, že ide o TOP ponuku.

Špeciálne formy prezentácie

Aby ste sa mohli dostať do viacerých komunikačných kanálov, ponúkame aj možnosť pridania vašej ponuky do pravidelného newslettra. Odber newslettra nie je podmienkou pre všetkých používateľov, avšak o to väčšia istota je, že tí, čo newsletter odoberajú, si ho aj skutočne otvoria a budú tak vašu ponuku vidieť. Aj v tomto prípade sa dá zaradenie vašej ponuky opakovať niekoľko krát, pričom aktuálne je možonsť vybrať si, či chcete ponuku dostať do newslettru iba raz, 5 ×, alebo dokonca až 10 × krát.

Ponuka v blogovom príspevku

V našom záujem je, aby sme užívateľov na našom webe udržali čo najdlhšie. O to sa stará aj náš blog, kde sa snažíme vysvetlovať, ako správne písať ponuky, čomu sa vyvarovať, ako správne uchopiť marketing a tak podobne. V tomto smere máme teda aj priestor na to, aby sme vašu ponuku zaradili aj do nášho blogu, čím naň upozorníme aj inou formou, ako prehliadaním všetkých ponúk. Toto promo je možné aktivovať raz do mesiaca.

Banner v kategórii ponuky

Ako sa hovorí, nič neupúta viac, ako niečo, čo vás "vyrušuje". Alebo inými slovami - na čo vaše oči narazia ako na prvú vec. Aj keď sa často skloňuje výraz "bannerová slepota", v tomto prípade by sme mohli povedať, že na novom webe, ktorý používatelia ešte nepoznajú, nie je úplne jasné, či sa o bannerovej slepote dá hovoriť. Takže ak medzi bežnými ponukami zobrazíme váš banner, ktorý bude vizuálne úplne iný ako ostatné ponuky, určite udrie do očí. Tento druh ponuky je možné aplikovať v každej kategórii, v ktorej máte ponuku.

Inzertný užívateľský profil

Aby ste mohli ušetriť, umožníme vám aktivovať si špeciálny druh profilu - tzv. inzertný partner. V tomto špeciálnom profile sa vám kumulujú pravidelné platby do formy kreditu, ktorý následne môžete využívať na ktorúkoľvek formu propagácie, ktoré sú uvedené vyššie. V tomto type profilu následne máte možnosť vidieť aj presnejšiu analytiku výkonnosti vašich ponúk a zároveň získate aj plno iných možností, ktoré bežne nie sú dostupné.